Telefonické rezervace na čísle +420 607 271 336
Úvoz 47, Brno - Veveří

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

Home » PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

team
LUBOŠ
Pánský kadeřník
Jak se říká "tichá voda břehy mele" a to je právě on. Navenek tichý a slušný, ve skutečnosti energický člověk s rockerem v duši. Jako kadeřník se specializuje na kratší střihy. Neustále se ve svém řemeslu vzdělává, aby jeho střih byl, jak on sám říká DO DETAILU.

Lubo je kadeřník a zároveň provozní kadeřnictví Do Detailu.

Mobil: 607 271 336
team
VOLNÉ MÍSTO
Hledáme posilu
Do našeho zavedeného pánského kadeřnictví, hledáme novou posilu, kadeřníka nebo kadeřnici na živnostenský list. Pokud tě baví stříhat a umíš tvořit jak nejnovější, tak klasické pánské střihy, máš zodpovědnost k práci, tak si to právě ty koho hledáme. Klientela je zajištěna. Ručníky jsou zajištěny, pračka se sušičkou je v kadeřnictví k dispozici. Pokud jsme tě zaujali, můžeš nás kontaktovat na tel. číslo 607271336, nebo mail: info@brnododetailu.cz Těšíme se na tebe 🙂

Telefon: 607 271 336
Vítáme vás v našem pánském kadeřnictví Do Detailu v Brně. Možná jste si řekli, že jsme taky Barbershop, které jsou v dnešní době tak populární? Jenže my jsme si řekli, že Barber Shop nebudeme. Proč se škatulkovat do něčeho co bude v módě třeba rok, dva?

Jaký je rozdíl mezi Holičstvím, Barber Shopem a pánským kadeřnictvím? Vlastně všechny tři podobory spolu souvisí, každé se však trochu jinak specializuje. V holičství nebo v Barber Shopu vás mohou ostříhat, ale specializují se spíš na tradiční holení břitvou, rádi by pečovali o vaše vousy.

Naše pánské kadeřnictví v Brně chce jít jiným směrem než Holičství a Barber Shop, u nás se specializujeme na důkladné  stříhání a styling účesu. Chceme, aby střih od nás nevypadal šedě, běžně, jako z průmerného kadeřnictví.

A tady je tým, který vás uvítá, pokud se k nám stavíte podívat. Objednat se můžete i online.

PS: pokud si to budete moc přát, tak vás i oholíme - váš porost na bradě profesionálně zastříhneme elektrickým strojkem.