Telefonické rezervace na čísle (+420) 607 271 336 nebo 704 815 773.
Úvoz 47, Brno - Veveří

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

Home » PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

team
LUBOŠ
Pánský kadeřník
Jak se říká "tichá voda břehy mele" a to je právě on. Navenek tichý a slušný, ve skutečnosti energický člověk s rockerem v duši. Jako kadeřník se specializuje na kratší střihy. Neustále se ve svém řemeslu vzdělává, aby jeho střih byl, jak on sám říká DO DETAILU.

Lubo je kadeřník a zároveň provozní kadeřnictví Do Detailu.

Mobil: 607 271 336
team
DANIEL
Pánský kadeřník
Daniel je mladý kadeřník, kterého řemeslo kadeřníka prostě baví. Věnuje se spíše kratším střihům, ale rád ostříhá i delší délky střihu. Zdokonalovat a učit se novým věcem je pro něj samozřejmostí.

Mobil: 704 815 773
Vítáme vás v našem pánském kadeřnictví Do Detailu v Brně. Možná jste si řekli, že jsme taky Barbershop, které jsou v dnešní době tak populární? Jenže my jsme si řekli, že Barber Shop nebudeme. Proč se škatulkovat do něčeho co bude v módě třeba rok, dva?

Jaký je rozdíl mezi Holičstvím, Barber Shopem a pánským kadeřnictvím? Vlastně všechny tři podobory spolu souvisí, každé se však trochu jinak specializuje. V holičství nebo v Barber Shopu vás mohou ostříhat, ale specializují se spíš na tradiční holení břitvou, rádi by pečovali o vaše vousy.

Naše pánské kadeřnictví v Brně chce jít jiným směrem než Holičství a Barber Shop, u nás se specializujeme na důkladné  stříhání a styling účesu. Chceme, aby střih od nás nevypadal šedě, běžně, jako z průmerného kadeřnictví.

A tady je tým, který vás uvítá, pokud se k nám stavíte podívat. Objednat se můžete i online.

PS: pokud si to budete moc přát, tak vás i oholíme - váš porost na bradě profesionálně zastříhneme elektrickým strojkem.