Telefonické rezervace na čísle (+420) 607 271 336 nebo 704 815 773.
Úvoz 47, Brno - Veveří

BOOKING – Rezervace k našim kadeřníkům

Home » BOOKING – Rezervace k našim kadeřníkům

ONLINE REZERVACE - KADEŘNÍK DANIEL

Rezervace ke kadeřníkovi Danielovi - Náš nový talentovaný pánský kadeřník se zkušenostmi z barber shopu. Ceník u kadeřníka Daniela: pánský střih 460 Kč (krátké vlasy), pánský střih 540 Kč (dlouhé vlasy):
Loading
* Vyžadováno


Víme, že dělat rezervaci na poslední chvíli může být někdy nepříjemné - nevíte jak bude recepční reagovat na přání okamžitého ostříhání bez objednání. U nás si můžete zamluvit termín kdykoliv - měsíc dopředu nebo půl hodiny před stříháním, když Vám to tak zrovna časově vychází.

Neváhejte a objednejte se online nebo zavolejte 607 271 336 (Lubo) pro více informací o našich službách. Můžete si také prohlídnout prezentační stránku našich stylistů.

ONLINE REZERVACE - KADEŘNÍK LUBO

Rezervace u kadeřníka Luba - Ceník u kadeřníka Luba: pánský střih 460 Kč (krátké vlasy), pánský střih 540 Kč (dlouhé vlasy):
Loading
* Vyžadováno

Upozorňujeme na podmínky online rezervace:

Váš rezervovaný termín, je platný a budeme s vaší rezervací počítat. Jakmile se na daný termín nedostavíte a neomluvíte se alespoň 24 hodin před vaším příchodem a to na naše telefoní čísla, bude vám účtován poplatek 200Kč při další návštěvě. Pokud nám „pokutu“ nezaplatíte, již vás u nás neobjednáme.

Dále bychom vás chtěli požádat, abyste nás informovali pokud se opozdíte o déle než 15 min.